استفاده از شیشه عینک هویا ژاپن در ساخت شیشه ماشین هیوندای

مزایای عدسی های عینک شیشه ای: عدسی های شیشه ای برای عینک نیز دارای مزایایی هستند که عینک را با کیفیت عملکرد بالایی ارائه می دهد.

شیشه عینک هویا ژاپن بادوام است (به استثنای بارهای ضربه ای) ، آنها نسبت به لنزهای پلاستیکی کمتر در معرض آسیب مکانیکی هستند ، بنابراین می توانند مدت طولانی و قابل اعتمادی دوام بیاورند.

علاوه بر این، لنزهای شیشه ای در برابر دماهای بالا و مواد شیمیایی مقاوم تر هستند. عدسی های عینک شیشه ای می توانند بسیار نازک تر از عدسی های پلاستیکی باشند که حتی در حداقل دیوپتر نیز قابل توجه است.

این امکان پذیر است زیرا شیشه از پلاستیک قوی تر است و ضریب شکست بالاتری دارد. لنزهای شیشه ای را می توان در یک قاب نازک تر قرار داد و ظاهری مرتب و راحت تر به نظر می رسد، که به ویژه در مورد دیوپترهای بزرگ اهمیت دارد.

عینک

هر عدسی عینکی که انتخاب می کنید، پلاستیکی یا شیشه ای، نکته اصلی این است که بتوانید در طول استفاده روزانه به وضوح و راحت در آنها ببینید.

برای سهولت مراقبت از عدسی ها و بهبود کیفیت عملکرد، می توان پوشش های مختلفی را روی عدسی های عینک اعمال کرد. انواع مختلف روکش های عینک را کاوش کنید و یکی را که مناسب شماست انتخاب کنید.

نحوه سفارش عینک با عدسی عینک مناسب: در سالن اپتیک Prosto Optics می توانید فریم مناسب را انتخاب کرده و عینک طبی با عدسی عینک با کیفیت را سفارش دهید.

اگر نیاز به بررسی بینایی خود دارید، می توانید آن را مستقیماً در سالن ما انجام دهید هنگام سفارش و خرید عینک، آزمایش بینایی و تجویز عینک رایگان است!

متخصص سالن در مورد مزایای عدسی های عینک ساخته شده از مواد مختلف و تولید کنندگان مختلف صحبت می کند و به شما در انتخاب عینک مناسب کمک می کند.

پوشش های چند منظوره به طور فزاینده ای به بخشی جدایی ناپذیر از عدسی های عینک تبدیل می شوند. پوشش ها به طور قابل توجهی خواص مصرف کننده لنزهای عینک را افزایش می دهند لنزهای عینک را می توان طولانی تر استفاده کرد، کیفیت دید بالاتری را ارائه می دهد، کمتر کثیف می شود، تمیز کردن آنها آسان تر است.

پوشش عدسی عینک چند منظوره از چندین لایه (پوشش) تشکیل شده است که وظایف خاص خود را انجام می دهد. تعداد کل لایه ها در پوشش های چند منظوره مدرن بیش از ده است.

پوشش ها روی یک یا هر دو سطح عدسی عینک اعمال می شوند. به عنوان یک قاعده، پوشش های چند منظوره تمام انواع پوشش های قبلی را ترکیب می کنند.