استفاده از میله پانچ از جنس طلا در تزیین کابین قطارهای اتوبوسی

میله پانچ که گاهی اوقات به آن میله پرده کافه نیز می گویند، با سایر میله های پرده استاندارد متفاوت است، زیرا یک اتصال دائمی نیست که نیاز به پیچ در دیوار، سقف یا پنجره داشته باشد.

مانند میله های پرده حمام که در حمام استفاده می کنید، این نوع میله از نظر طول قابل تنظیم است و با قرار گرفتن محکم بین دو دیوار یا در این مورد، هر دو طرف قاب پنجره در جای خود باقی می ماند.

میله پانچ برای پرده های سبک وزنی که در پنجره های کوچک استفاده می شود، مانند پرده های کلاسیک کافه روی پنجره آشپزخانه، بهترین گزینه است.

از آنجایی که میله‌ها به دیوار پیچ نمی‌شوند، «نصب» و برداشتن آن‌ها آسان است و همچنین نسبت به سایر گزینه‌های دائمی‌تر، ارزان‌تر هستند.

میله

پرده دوبل: یک میله پرده دوتایی از نظر سبک شبیه به یک میله تزئینی کلاسیک است، با این تفاوت که از دو میله تشکیل شده است که به شما امکان می دهد دو نوع پوشش پنجره را روی یک پنجره قرار دهید.

از دو میله تشکیل شده است که میله جلویی گاهی ضخیم تر و آراسته تر است. مزیت اصلی استفاده از میله دوبل این است که می توانید از پرده های شفاف و همچنین پانل های ضخیم تر به طور همزمان استفاده کنید که به ویژه در روزهای بسیار آفتابی و همچنین در ماه های سرد زمستان مفید است.

مزیت بصری این نوع میله این است که عمق بیشتری ایجاد می کند و جلوه چشمگیرتری ایجاد می کند، به خصوص اگر از رنگ ها و الگوهای تند یا متضاد استفاده شود.

میله پرده تراورس: پرده‌های تراورس دارای گیره‌های داخلی هستند که به حلقه‌های پشت پانل پرده شما متصل می‌شوند و مکانیزمی در داخل میله است که به پانل اجازه می‌دهد هنگام باز کردن یا بستن پرده‌ها سر بخورد.

این نوع میله را می توان بر روی دیوار یا سقف آویزان کرد و بسته به اینکه یک لایه پنل می خواهید یا می خواهید دو نوع پرده را در کنار هم قرار دهید، به صورت تک یا دوتایی عرضه می شود.