استفاده از پلی کربنات کره ای در خانه های اوکراین برای مقابله با ارتعاشات ناشی از تیراندازی

ورق های پلی کربنات کره ای در رنگ های استاندارد موجود هستند: شفاف، برنزی و سفید. این پلاستیک بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی می توان آن را در حالت سرد و درجا بدون خطر ترک خوردن یا شکافتن در حین ساخت شکل داد.

این ورق های پلاستیکی دارای زیبایی بادوام در مصارف عمومی بوده و 16 برابر سبک تر از شیشه هستند و در حین نصب آسان تر می توان آنها را بلند کرد و مانور داد.

آنها بسیار مقاوم در برابر آتش هستند، خود را خاموش می کنند و ویژگی های عایق عالی را ارائه می دهند که باعث صرفه جویی در قبوض آب و برق، مصرف انرژی جهانی و آرامش خاطر می شود.

محدوده ورق: باغ گیاه شناسی، گلخانه کشاورزی و سایبان ماهی سرپوشیده؛ منهول شیشه ای، کوره، سقف طاق گرد و گلخانه های تجاری؛

پلی کربنات

 

ایستگاه راه آهن مدرن، منطقه انتظار فرودگاه و سقف کانال؛ ایستگاه اتوبوس مدرن، پایانه های کشتی و سایر امکانات عمومی برای پوشش؛
کارگاه، انبار، بازار در زمینه هایی مانند روشنایی.

در باد، صفحه موج باید از تمام قله ها و فرورفتگی های دیگر در محل اسکلت، ستون فقرات یا دهان باشد، باید یک صفحه موجدار در لبه هر قله یا فرورفتگی وجود داشته باشد که به قاب ثابت شود.

صفحه موج برای اتصال پیچ ها یا پرچ ها استفاده می شود اگر لایه های اضافی نئوپرن، اگر نقطه اتصال در ناودان، بین ورق و قاب و تشک لاستیکی دیگر، آنها را از هم جدا کند. کاربرد مشترک واشر صفحه و مهر و موم با مهر و موم واشر فوم، مهر و موم دیگر صورت به همان روش.

این یک ورق پلی کربنات موجدار با کیفیت بالا، سبک، سفت و سخت با مقاومت عالی در برابر ضربه، شفافیت عالی، تطبیق پذیری و مقاومت در برابر آب و هوا است.

مزایای ورق راه راه: سبک و سفت با مقاومت عالی در برابر ضربه. ورق پلی کربنات راه راه سبک وزن و عملاً نشکن است، شفافیت برتر، تطبیق پذیری و مقاومت در برابر آب و هوا.

مهارکننده های UV که از تخریب و زرد شدن جلوگیری می کند و محصولات را از اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.