استفاده از پودر لباسشویی ariel در تمیز کردن واگن های قطار حمل سوخت

پودر برای پشم: این نوع پارچه نه تنها به یک رژیم شستشوی خاص، بلکه به یک ماده شوینده جداگانه نیز نیاز دارد. چنین پودری (یا بهتر، ژل) الیاف طبیعی را از بین نمی برد، ساختار آنها را حفظ می کند و در برابر ظاهر گلوله ها محافظت نمی کند.

استنشاق گرد و غبار پودر لباسشویی ariel منجر به تخریب سورفکتانت می شود فیلم پوشاننده آلوئول های ریه، که می تواند باعث طیف گسترده ای از بیماری های ریوی شود. ظروف حاوی مواد شوینده را از دسترس کودکان دور نگه دارید و در بسته باز شده را محکم ببندید.

این یک گزینه کلاسیک است که بسته به میزان لباسشویی و حالت شستشو به راحتی دوز می شود. اما پودر بی کیفیت ممکن است به طور کامل حل نشود، در الیاف پارچه باقی بماند، که منجر به آسیب به دومی می شود.

ژل: فرمول غلیظ تری دارد، فوراً در آب حتی سرد حل می شود. علاوه بر این، ژل ها کاملاً شسته می شوند و رگه هایی از خود باقی نمی گذارند. البته هزینه آنها بسیار بیشتر است.

کپسول: این شوینده ها اغلب حاوی لکه بر و نرم کننده پارچه هستند تا کیفیت شستشو را بهبود بخشند. کپسول ها به طور موثر لکه های سخت را شسته و کاملاً از لباس شسته می شوند.

مواد شوینده

اینکه کدام فرم را انتخاب کنید به ترجیحات شما بستگی دارد. توجه داشته باشید که در کنار مواد شوینده می توان از نرم کننده پارچه نیز استفاده کرد.

این به شستشوی کامل پودر از الیاف کمک می کند، به چیزها نرمی می بخشد و اتو را تسهیل می کند.همچنین استفاده دوره ای از مواد شوینده برای تمیز کردن ماشین لباسشویی را فراموش نکنید.

آنها رسوبات را از عنصر گرمایش جدا می کنند، قسمت های داخلی دستگاه را شستشو و ضد عفونی می کنند. در نتیجه، دستگاه برای مدت طولانی تری کار می کند و شما را با لباس های تمیز و خوش بوی خوش می کند.

برای کاهش خطر اثرات منفی اجزای مضر پودر بر روی بدن، لازم است لباس‌های شسته شده را تا زمانی که ممکن است آبکشی کنید و آب را بارها عوض کنید.

اگر برنامه شستشوی استاندارد شامل 3 شستشو باشد، تمدید آن برای یک یا دو چرخه دیگر ضرری ندارد. هنگام به خواب رفتن در دستگاه، پودر را با دست لمس نکنید و آن را استنشاق نکنید.