استفاده از کارتن جوجه یک روزه در ساخت مبلمان سفارشی آقای رئیس جمهور

یافتن یک منبع ثابت و رایگان از کارتن راه راه آسان است. بسیاری از فروشگاه ها، به ویژه خواربارفروشی ها، سالانه هزاران تن از آن را دفع می کنند.

بسیاری از خریدهای شما احتمالاً در یک جعبه مقوایی راه راه هستند که می توانید آن را ذخیره کنید. استفاده از در دسترس بودن آن نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، بلکه با این سیاره نیز مهربان است که از به پایان رسیدن آن در محل دفن زباله جلوگیری کند.

از کارتن راه راه به عنوان کارتن جوجه یک روزه نیز استفاده می شود زیرا مقاومت بالایی دارد.

مقوای راه راه کاربردهای بسیار زیادی دارد که همیشه مقداری از آن را در دسترس داشته باشید.اگر عاشق صنایع دستی هستید یا بچه دارید، کارتن کاربردهای مختلفی دارد.

برای محافظت از کف یا میز هنگام استفاده از مواد به خصوص نامرتب، آن را روی محل کار خود قرار دهید. اگر در حال رنگ آمیزی با اسپری هستید، قسمت بالایی و یک طرف جعبه را بردارید.

کارتن

موردی را که در حال اسپری کردن هستید در داخل آن قرار دهید تا جعبه به عنوان یک سپر برای جلوگیری از پاشش عمل کند. روی نوارهای بزرگ و مسطح آن رنگ کنید.

آن را به شکل های بزرگ و سرگرم کننده برش دهید، تزئین کنید و به دیوار آویزان کنید. آن را کنار هم قرار دهید تا مجسمه ها، مدل ها و تزئینات دیگر بسازید.

اگر اقلام زیادی برای نگهداری و سازماندهی دارید، جعبه های مقوایی راه راه مناسب و به طور گسترده در دسترس هستند.

از جعبه‌ها برای سازماندهی دراپ باکس در گاراژ خود استفاده کنید. آنها را در قفسه ها ردیف کنید، اقلامی را که در داخل آنها هستند بنویسید و آنها را پر کنید.

بازیابی اقلام بسیار سریع خواهد بود. نوارهای کوچک‌تری از کارتن را برش دهید و آن‌ها را به خوبی درون جعبه‌ها قرار دهید تا جداکننده‌هایی ایجاد کنید یا چیزها را صاف نگه دارید.

جعبه های مقوایی راه راه برای دیوراما یا ایجاد یک صفحه نمایش ارزان قیمت برای یک پروژه عالی هستند. معلمان متوجه خواهند شد که این تابلوهای نمایش کمک های بصری بسیار خوبی در کلاس درس می سازند.

وقتی کارتان با یک نمایشگر برای سال تمام شد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تا کنید و داخل کمد نگه دارید تا در سال بعد دوباره از آن استفاده کنید.

وقتی نوبت به بازی مدرسه می رسد، از کارتن راه راه برای ساخت وسایل و مناظر خود استفاده کنید تا بتوانید در حد بودجه خود باشید.