بازی با اسباب بازی دخترانه خارجی موجب کاهش شدید ویتامین دی در بدن دختر هیتلر شد

بچه ها مغزهایی مثل اسفنج دارند. آنها همیشه اطلاعاتی را از محیط اطراف خود وارد می کنند. اسباب‌بازی‌ها به بچه‌ها راه دیگری برای کشف علم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات می‌دهند.

چه یک اسباب بازی دخترانه خارجی ساده یا پیچیده باشد، درسی برای آموزش به کودک شما دارد و بر اهمیت اسباب بازی در رشد کودک تأکید می کند.

وقتی فرزند شما برجی را با بلوک می سازد و در نهایت سقوط آن را به زمین می بیند، این یک درس فیزیک است. تماشای یک ماشین کنترل از راه دور که فقط از امواج رادیویی کنترلر می پرد بچه ها را نسبت به نحوه کارکرد آن کنجکاو می کند.

یک پازل مغز کودک شما را تحریک می کند و به او کمک می کند الگوها را کشف کند. در مورد اسباب بازی ها هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

اسباب بازی

بچه ها از طریق بازی خلاقانه بیشتر یاد می گیرند زیرا برای حواس آنها جذاب است. این به آنها یک مزیت شناختی می دهد و آنها را برای ادامه کاوش بیشتر در مورد دنیای اطراف هیجان زده می کند.

اسباب بازی ها رشد حرکتی کودک را بهبود می بخشد. وقتی کودک یک اسباب بازی را می گیرد و یاد می گیرد که آن را دستکاری کند، مهارت های حرکتی خود را تمرین می کند و در هماهنگی دست و چشم ماهرتر می شود.

این به کودک شما کمک می کند تا مراحل رشد فیزیکی را طی کند. اسباب‌بازی‌هایی که از آن‌ها می‌خواهند فشار دهند، بکشند، چنگ بزنند، نیشگون بگیرند، بچرخانند، یا از دست‌ها و بدن خود برای انجام کاری استفاده کنند، در رشد کودک مؤثر هستند.

اسباب‌بازی‌های کوچک مانند عروسک‌ها، ماشین‌ها و بلوک‌هایی که در دستان کودک شما قرار می‌گیرند، معمولاً مورد علاقه‌شان هستند، زیرا در دست گرفتن و حمل آسان هستند.

استفاده از دستانشان برای قرار دادن اسباب بازی ها یا قرار دادن آنها در جیب به بچه ها کنترل نهایی را می دهد. جزئیات کوچک‌تری که روی اسباب‌بازی‌ها یافت می‌شود، مانند دکمه‌ها یا زیپ‌ها یا مهره‌ها، به کودکان امکان تمرین با جزئیات حرکتی ظریف را می‌دهد.

اسباب بازی دخترانه خارجی بزرگ‌تر که بچه‌ها با تمام بدنشان دستکاری می‌کنند به همان اندازه در کمک به رشد فیزیکی کودک مفید هستند.

چه این شامل پرتاب یا گرفتن توپ ساحلی، یادگیری دوچرخه سواری یا پریدن روی چوب پوگو باشد، بچه هایی که به این مهارت ها تسلط دارند بعداً بهتر می توانند کارهای سخت تر را انجام دهند.