با استفاده از تاب ریلکسی کودک می توان به راحتی بیرون زدگی دیسک را درمان کرد

تاب ریلکسی را با کوسن‌های راحت پر کنید، عاشقانه‌های لطیف مورد علاقه‌تان را در دست بگیرید و تمام آنچه را که برای دور کردن یک بعد از ظهر تنبل نیاز دارید در اختیار دارید!

تاب ریلکسی کودک به گونه‌ای تعبیه می شوند که توانایی و تحمل وزن کودکان تا یک سنی را دارا می باشند به همین دلیل بهتر است که کودکان زیر پنج سال از آن استفاده کنند.

در اینجا یک ظاهر غیرمعمول برای یک لاستیک دور ریخته شده خودرو وجود دارد! این تاب ریلکسی چرخانده شده به همان اندازه نوآورانه و خلاقانه است که از دو طناب و یک لاستیک اسپری رنگ شده ساخته شده است.

توجه داشته باشید که چگونه گره ها در طناب های چرخش لاستیک به استحکام و همچنین جذابیت زیبایی می بخشند.

ما همچنین کاملاً عاشق صندلی های نیمکت ساخته شده از پالت های چوبی و جعبه های روی هم قرار گرفته که به قفسه های باز تبدیل شده اند.

تاب
تاب ریلکسی ساده از یک پایه فلزی آویزان شده است و به زیبایی در گوشه ای از اتاق نشیمن شما قرار می گیرد.

بالشتک های بالشتکی راحتی و پشتیبان زیادی را ارائه می دهند. چند نشیمن روی زمین و سرخس‌های گرمسیری را پرتاب کنید و دنج‌ترین گوشه‌ای را خواهید داشت!

صندلی چرخشی برای چمن: این صندلی تاب دار C شکل باید در لیست ما قرار می گرفت! این صندلی طراحی که از لوله‌های فلزی براق ساخته شده است و به راحتی راحتی و سرگرمی را با هم ترکیب می‌کند، ارزش افزوده فوق‌العاده‌ای به چمن شما دارد. ضمیمه چتر در یک بعد از ظهر آفتابی سایه کافی را ارائه می دهد.

با گرفتن این صندلی تاب کوچک به بچه هایتان امتیاز قهوه ای بدهید. کاملاً ایمن و مطمئن (کوچولوی شما به معنای واقعی کلمه با یک تسمه ایمنی بسته می شود)، این تاب پارچه ای و طناب به اندازه کافی راحت است که کودک نوپا شما حتی در آن بخوابد.

او را برای وعده های غذایی سرگرم کننده به او ببندید، و حتی شلوغ ترین نوزاد نیز این کار را انجام می دهد. خوشحال باشید که در حین خوردن هویج او تاب بخورید!

یکی از دوست‌داشتنی‌ترین لذت‌های زندگی، استراحت تابستانی است. به خصوص آنهایی که در یک بانوج لذت می‌برند و با صدای امواج در ساحل به خواب می‌روند!

اگر در شهر زندگی می‌کنید، خوابیدن با صدای امواج ممکن است رویایی دور از ذهن باشد، اما گرفتن یک بانوج مطمئناً شدنی است. آن را در گوشه ای از اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود، اگر در داخل خانه است، و در ایوان یا عرشه خود اگر فضا اجازه می دهد و منظره کافی وجود دارد، قرار دهید.

زیبایی سنت: جاروخاهای سنتی آثار هنری پیچیده ای هستند و ساعت ها کار سختی را می طلبند.

با یک تاب ریلکسی حکاکی شده استادانه، با منبت کاری های ظریف و کنده کاری های پرآذین که مناسب خانواده های سلطنتی مدرن است، به خانه قومی خود عظمت بیافزایید! آثار هنری سنتی دوست‌داشتنی روی دیوار و کوسن‌های گلدوزی شده با آینه‌کاری به این فضا افزوده است.