با استفاده از دستگاه میوه خشک کن انجمادی موهای خود را صاف کنید

دستگاه میوه خشک کن انجمادی با چندین پالت تعداد آنها معمولاً از 3 تا 6 متغیر است. مدل ها در قدرت نیز متفاوت هستند. نرخ معمولی 500-600 وات است.

بدنه از فلز یا پلاستیک مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است. با توجه به شفافیت مواد در اتاقک ها، امکان مشاهده کل فرآیند وجود دارد. اگرچه سینی هایی با رنگ سفید وجود دارد. گردش هوا توسط فن تامین می شود و درجه حرارت توسط یک تنظیم کننده دما کنترل می شود.

خشک کن سبزیجات به گونه ای طراحی شده است که آنها را از رطوبت اضافی نجات دهد. دستگاه مجهز به: پوشش سینی ها موتور الکتریکی دومی در زیر دستگاه، پالت ها بین موتور الکتریکی و پوشش قرار دارد.

خشک کن برقی بدون سر و صدا کار می کند، فضای بسیار کمی از آشپزخانه را اشغال می کند. در هنگام خشک شدن، انواع توت ها یا میوه ها با عطر دلپذیر صاحبان را آرام می کنند، خانه را با آرامش پر می کنند. حالت های مختلف خشک کردن تا 20 ساعت یا بیشتر وجود دارد.

بسته به روش خشک کردن، تمام خشک کن های میوه به دو دسته تقسیم می شوند. همرفتی و مادون قرمز اولی رایج تر است زیرا بسیار ارزان تر از مادون قرمز است. این قابل درک است: برخی از ویتامین ها هنگام خشک شدن با هوای گرم از بین می روند.

در عین حال، محصولات کمی طعم، رنگ و شکل خود را تغییر می دهند. هنگام استفاده از خشک کردن مادون قرمز در پایان فرآیند، سبزیجات، میوه ها را دریافت می کنید، در حالی که تمام مواد مغذی و ظاهر را حفظ می کنید. طعم بدون تغییر باقی می ماند. این به دلیل تأثیرات جزئی بر محصولات پرتوهای مادون قرمز است

اگر مصمم به خرید دستگاه آبگیری برای میوه ها و سبزیجات هستید اما نمی دانید هنگام خرید به دنبال چه چیزی باشید، لیست ویژگی های کلیدی زیر را بررسی کنید. تعداد پالت مناسب ترین ظرفیت را برای خود در نظر بگیرید.

اگر باغچه و باغ سبزی خود را دارید و به ذخیره ویتامین برای آینده عادت دارید، به گزینه هایی با تعداد زیادی پالت توجه کنید. قدرت یک شاخص بسیار مهم است، زیرا کیفیت و سرعت فرآیند به آن بستگی دارد.

قدرت مربوط به اندازه دستگاه و تعداد تخمینی محصولاتی است که می تواند در خود جای دهد. برای خشک کن های طراحی شده برای مصارف خانگی، این نشانگر از 250 تا 1000 وات متغیر است. یک مقدار متوسط ​​را انتخاب کنید.