با استفاده از پودر سنجد بیماری تنفسی درمان می شود

مطالعات شامل شرکت‌کنندگان با هدف پیشگیری یا درمان عفونت‌های تنفسی ویروسی برای گنجاندن در نظر گرفته شد.

عفونت‌های تنفسی ویروسی شامل سرماخوردگی، آنفولانزا، پارچه مبلی ترک و عفونت‌های ناشی از کروناویروس‌های جدید، سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و COVID-19) بودند.

مطالعات پیشگیری باید شامل افرادی شود که هنوز به سرماخوردگی، آنفولانزا، یا عفونت ناشی از ویروس کرونا جدید تشخیص داده نشده اند، و مطالعات درمان باید.

شامل افرادی باشد که مبتلا به بهترین زمان مصرف پودر سنجد سرماخوردگی، آنفولانزا یا ابتلا به ویروس کرونای جدید. ما مطالعات مربوط به عفونت های مختلف (مانند سرماخوردگی، آنفولانزا) را به طور جداگانه برای همه تجزیه و تحلیل ها گروه بندی کردیم.

مطالعات روی عفونت‌های تنفسی باکتریایی از این بررسی سیستماتیک حذف شدند.

علاوه بر این، مطالعات مربوط به درمان سایر عفونت‌های تنفسی ناشی از ویروس (مانند رینوسینوزیت)، به غیر از زمانی که به عنوان علامت سرماخوردگی، طرز تهیه زیتون سیاه آنفولانزا یا عفونت‌های جدید کروناویروس مشخص می‌شود حذف شدند.

هیچ استثنایی بر اساس سن، جنسیت، بیماری‌های همراه یا شرایط شرکت‌کننده وجود نداشت.

برای به دست آوردن شواهد اضافی در مورد رابطه بین آلدربری و تولید سیتوکین، ما همچنین مطالعاتی را با شرکت‌کنندگانی که به هر دلیلی انگور فرنگی دریافت کردند.

تولید سیتوکین برای آنها پس قیمت روفرشی کشدار ترک ۱۲ متری از تهیه سنجد اندازه‌گیری شد، وارد کردیم. منطق ما برای گسترش جمعیت برای این سوال این بود که اثرات روی سیتوکین ها ممکن است به نشانه استفاده وابسته نباشد.

و ما می خواستیم تمام اطلاعات موجود در مورد این پیامد بالقوه جدی را به دست آوریم.

 • منابع:
  1. Elderberry for prevention and treatment of viral respiratory illnesses: a systematic review
 • تبلیغات: 
  1. چند نوع پارچه برای لباس مجلسی که کمتر می‌شناسید!
  2. فاکتور فروش چه ارتباطی با تعلیق یک حسابدار داشت؟
  3. ۷ مزیت و کاربرد مورد تایید متخصصان از سرکه سیب
  4. سرکه پروتئین های تحریک کننده التهاب را سرکوب می کند