جوانی با گوجه گلخانه ای در تهران برای کودکان کار بستنی درست کرد

گوجه گلخانه ای در تهران بزرگ، محکم و به اندازه‌ای سفت هستند که وقتی نازک برش می‌شوند شکل خود را حفظ کنند.

یک گوجه فرنگی بزرگ (182 گرمی) استیک گوشت گاو با قطر 3 اینچ (8 سانتی متر) حاوی 33 کالری، 2 گرم فیبر و 28 درصد از ارزش روزانه (DV) برای ویتامین C یک ویتامین آنتی اکسیدانی تقویت کننده سیستم ایمنی است.

آنها برای برش دادن ساندویچ و همبرگر عالی هستند. آنها همچنین از نظر طعم ملایم و آبدار هستند، که آنها را به انتخاب خوبی برای کنسرو کردن یا تهیه سس تبدیل می کند.

گوجه فرنگی های موروثی به طور قابل توجهی از نظر اندازه و رنگ متفاوت هستند. از زرد کم رنگ تا سبز روشن تا قرمز مایل به بنفش. آنها غیر هیبرید هستند و دانه های آنها بدون گرده افشانی متقابل با انواع دیگر ذخیره شده و منتقل می شود.

گوجه

برخی از مردم گوجه فرنگی ارثی را جایگزین طبیعی تری برای گوجه فرنگی های هیبریدی می دانند. انواع ارثی نیز طعم عمیق تر و شیرین تری نسبت به جایگزین های خریداری شده در فروشگاه دارند.

گوجه فرنگی موروثی دارای محتوای غذایی مشابه گوجه فرنگی های دیگر است. یک گوجه فرنگی متوسط (123 گرم) حاوی 22 کالری و 552 میکروگرم بتاکاروتن است، یک آنتی اکسیدان قوی که پیش ساز ویتامین A است که برای بینایی خوب مهم است.

آنها به دلیل طعم و مزه شان ارزشمند هستند، بنابراین برای کنسرو کردن، درست کردن سس و خوردن به تنهایی مناسب هستند اگر ترجیح می دهید کمی نمک زده شوند.

گوجه‌فرنگی روی درخت انگور همچنان به درخت انگوری که روی آن رشد کرده است، فروخته می‌شود. این باعث افزایش عمر مفید آنها می شود.

برخی تحقیقات نشان می‌دهد که گوجه‌فرنگی‌های رسیده دارای سطوح بالاتری از آنتی‌اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی نسبت به گوجه‌فرنگی‌هایی هستند که قبل از رسیدن به اوج رسیدن انتخاب شده‌اند.

یک گوجه فرنگی متوسط (123 گرم) روی انگور دارای محتوای مغذی مشابه با انواع دیگر است، حاوی 22 کالری و 3160 میکروگرم لیکوپن یک آنتی اکسیدان قوی با اثرات محافظتی قلب.

آنها معمولاً به اندازه کافی بزرگ و سفت هستند که برای ساندویچ برش داده شوند، اما می توان از آنها در کنسرو و سس نیز استفاده کرد.