حراج چای ماسالا نیم کیلویی در برج ایفل برای نیازمندان

چای ماسالا: چای ماسالا یک چای قدیمی و نیمه تخمیر شده است که از نظر خصوصیات شبیه چای سیاه است. دمنوش های چای ماسالا رنگ قهوه ای مایل به مشکی دارند.

بدنی پر با طعمی غنی، خاکی و عمیقاً رضایت بخش دارند. چای ماسالا نسبتاً سرشار از کافئین هستند و تقریباً به اندازه چای سیاه (نصف یک فنجان قهوه) هستند.

طرز تهیه چای پوئر و چای ماسالا: Pu-erh در ابتدا به روشی مشابه چای سبز پردازش می شود. برگها را برداشت، بخارپز یا تابه می کنند تا اکسیداسیون متوقف شود و سپس شکل داده و خشک می شوند.

پس از خشک شدن برگها، چای ماسالا نیم کیلویی تحت فرآیند تخمیر قرار می گیرند. شنگ پوئر با استفاده از روش سنتی تولید می شود که در آن برگ های چای با استفاده از فرآیند طولانی تر و تدریجی پیر می شوند.

چای

Shou pu-erh با استفاده از روش تخمیر مدرن و تسریع شده تولید می شود. هر دو نوع puerh اغلب برای چندین سال کهنه می شوند، زیرا طعم های غنی و خاکی چای اغلب با گذشت زمان بهبود می یابد. چای های puerh که ما حمل می کنیم حدود سه سال عمر می کنند.

چای پوئر از کجاست: Pu-erh از شهر Pu-erh در استان یوننان چین سرچشمه گرفته است و هنوز هم عمدتاً در همان منطقه تولید می شود.

مانند سایر انواع غذاهای خاص، مانند شامپاین یا پارمزان، تنها چای های تولید شده در استان یوننان را می توان رسماً pu-erh نامید. با این حال، استان های دیگر از جمله استان هونان و گوانگدونگ نیز چای قدیمی مشابهی تولید می کنند.

چای بنفش: چای بنفش نوع نسبتا جدیدی از چای است و تنها چند سالی است که به صورت تجاری در دسترس است.

این چای از یک گیاه چای برگ بنفش کمیاب تولید می شود که در منطقه آسام هند به طور وحشی رشد می کند. امروزه چای بنفش عمدتاً در کنیا، آفریقا تولید می شود. آنها بدنی سبک و طعم ملایم دارند و کافئین بسیار کمی دارند و آنتی اکسیدان و آنتوسیانین بالایی دارند.