دوخت پیراهن مردانه کشمیری که خاصیت ضد کرونایی دارد

پیراهن مردانه کشمیر اخیراً توسط طراحان اختراع شده است. این سبک هنوز هم برای فعالیت های عجیب و غریب در فضای باز یا یک روز گرم و معمولی به جای لباس پوشیدن روزانه بهترین است. این می تواند لباس کار شرکتی در برخی از آب و هوای گرم قابل قبول باشد، اما ابتدا کد لباس کار خود را بررسی کنید.

شما آنها را از پیراهن مردانه های پولو و تی شرت متمایز می کنید زیرا دکمه ها و یقه دارند. برخی از افراد پیراهن‌های آستین کوتاه را با کراوات می‌پوشند، گویی یک پیراهن حرفه‌ای معمولی است، اما ما اصلاً علاقه‌ای به این نداریم، از منظر لباس‌های مردانه کلاسیک و رسمی، آنها می‌توانند برای کافه‌ها و سواحل خودمانی عالی باشند، جایی که شما باید انتظار داشت که پوشنده دکمه بالایی را با آرامش رها کند.

پیراهن مردانه کشمیر یک نوع خاص از پیراهن آستین کوتاه با یقه باز به سبک کوبایی است. این می تواند آنها را برای به نمایش گذاشتن یک گردنبند درشت یا جواهرات مشابه عالی کند. آنها معمولاً دارای الگوها و رنگ های پررنگ تر هستند.

پیراهن

با استایل اشتباه، می‌توانند کمی ظاهر «پدری که بچه‌ها را به تعطیلات می‌برد» داشته باشند، اما با نگاهی هوشمندانه برای حفظ تعادل، ظاهری جذاب با این پیراهن‌ها ساخته شده‌اند. اگرچه آنها واقعاً برای آب و هوای گرم یا فصول گرم بهترین هستند. آنها را هر جا غیررسمی بپوشید.

یقه‌شرت‌ها نوع خاصی از پیراهن مردانه ها هستند که معمولاً از ترکیب پنبه و پلی‌استر ساخته می‌شوند. آنها یک یقه ایستاده دارند و معمولاً چند دکمه در گردن دارند، اما برای بسته شدن نیازی به بستن دکمه ندارند.

آنها توافقی بین رسمی بودن یک پیراهن و غیر رسمی بودن یک پیراهن مردانه هستند. آنها همچنین در ظاهری اسپورت عالی به نظر می رسند  به این دلیل که چوگان نامیده می شود زیرا آنها بخشی از لباس استاندارد چوگان هستند!

در حالی که مطمئناً در رادار رسمی مشابه آنچه در الیور ویکس خواهید یافت، نیستند، پیراهن‌های پولو قطعاً شایستگی جایگاهی در مجموعه‌های معمولی جنتلمن‌های شیک را دارند. آنها همچنین یک سازش عالی برای هر کسی است که پیراهن مردانه های استاندارد را کمی بیش از حد معمولی می یابد.