دیدن بلوک سقفی لیکا که در موزه توجه همگان را به خود جلب کرد

شاید تعجب کنید که چگونه یک بلوک توخالی ساخته می شود، این بلوک از سیمان، آب و سنگدانه مخلوط شده با یک نسبت استاندارد ساخته شده است، در مورد دستگاهی که بلوک های توخالی تولید می کند، دستگاه بلوک توخالی یا دستگاه آجرسازی نامیده می شود.

انواع بلوک ساختمانی در اندازه ها و طرح های متفاوتی ساخته می شود،از انواع بلوک ها به بلوک سقفی لیکا و بلوک بتنی می توان اشاره کرد.

این دستگاه قالب های مختلفی دارد و هر قالب می تواند شکل و اندازه متفاوتی از یک بلوک بتنی توخالی تولید کند. دستگاه بلوک توخالی از فشار و ارتعاش برای فشرده سازی ملات استفاده می کند بنابراین بلوک های توخالی تولید شده کیفیت بهتری دارند. نیروی فشار معمولاً ۱۵۰ بار و نیروی ارتعاش معمولاً ۳۶٫۵۰۰ کیلوگرم است.

تولید بلوک های توخالی یک تجارت بسیار سودآور است. بلوک توخالی به دلیل مزایایی که نسبت به سایر گزینه ها دارد، بسیار مورد تقاضا است. و با توجه به رشد جمعیت، نیاز به مسکن نیز رو به افزایش است. تولید کنندگان ماشین آلات آجرسازی زیادی در کشورهای مختلف با ظرفیت ها و قیمت های متفاوت وجود دارند، بنابراین شما گزینه های زیادی برای انتخاب از بین آنها دارید.

 

با توجه به نیاز شما، Bess می تواند بهترین دستگاه را ارائه دهد. همه ماشین‌های بیس تقریباً می‌توانند انواع محصولات بتنی مانند بلوک‌های توخالی، بلوک‌های جامد، بلوک‌های سنگفرش، سنگ‌فرش و انواع دیگر را تولید کنند. اگر در این تجارت تازه کار هستید، Bess خرید یک دستگاه بلوک بتنی نیمه اتوماتیک با ظرفیت کم را توصیه می کند. همچنین می توانید برای مشاهده تمام گزینه های موجود به صفحه محصولات Bess مراجعه کنید.

اما اگر تجربه کافی دارید و ظرفیت دستگاه با توجه به ظرفیت روزانه شما کافی نیست، در این صورت بهتر است یک دستگاه بلوک توخالی اتوماتیک خریداری کنید. برای مشاهده انواع ماشین های تولیدی بس، می توانید به کانال یوتیوب ما نیز مراجعه کنید.

بهتر است برای تجزیه و تحلیل تمام جوانب، مزایا و معایب هر برنامه کمی زمان بگذارید و سعی کنید در دراز مدت به آن فکر کنید. اگر شما نیز به هزینه ها علاقه دارید، بلوک بتنی توخالی راه حلی برای شماست. با تمام مزایای ذکر شده در بالا، آنها همچنین به طور قابل توجهی ارزان تر هستند، با یا بدون هزینه های نیروی کار.