زنی از پودر لباسشویی امو خارجی برای درمان سرما خوردگی کودکش استفاده کرد

گفته می شود پودر لباسشویی امو خارجی روی لباس های سفید موثرتر است زیرا حاوی روشن کننده های نوری است که عامل سفید کننده هستند.

این گفته کاملاً نادرست نیست: بسیاری از پودرهای لباسشویی حاوی آن هستند. اما همه شوینده ها این کار را نمی کنند. این بدان معنا نیست که مواد شوینده بدون سفید کننده روی سفید پوست ها کمتر موثر هستند.

به عنوان مثال، در شوینده های ما، این روشن کننده های نوری ممنوع شده اند، زیرا آنها بسیار تجزیه پذیر نیستند و می توانند آلرژی زا باشند. تنها نقش آنها این است که کتانی را سفیدتر از سفید کنند، در حالی که ما قبول داریم کتان سفید کافی است، اینطور نیست؟

پودر شوینده در دماهای پایین ضعیف حل می شود، به ویژه در مقایسه با مواد شوینده، معمولاً می خوانیم که پودر شوینده در دماهای پایین به خوبی حل می شود.

مواد شوینده

بیشتر اوقات، دمای شستشو نیست، بلکه میزان مصرف آن است. در واقع، ماشین‌های اخیر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نسبت به مدل‌های قبلی خود، کمتر لیتر آب مصرف کنند.

بنابراین مصرف بیش از حد، که با مصرف کم در لیتر آب همراه است، می‌تواند بر روی لباس‌ها بقایایی باقی بگذارد یا در ماشین لباسشویی دوشاخه ایجاد کند.

پودر لباسشویی دستگاه را مسدود می کند، گرفتگی ها و باقی مانده های پودر مرتبط با مصرف بیش از حد عواقب بر جرم گیری ماشین لباسشویی خواهد داشت.

اما این گرفتگی مختص پودر لباسشویی نیست. در واقع، شوینده‌های مایع نیز مسئول شمع‌های بدبو هستند که ماشین لباسشویی را مسدود می‌کنند.

بنابراین بحث این نیست که کدام پودر یا مایع شوینده کمتر خاک می خورد. اما خوب است که عادات دوز آن را به سمت پایین مرور کنید تا پیری دستگاه را به تعویق بیندازید، در هزینه صرفه جویی کنید و به روشی زیست محیطی تر مصرف کنید.

به طور خلاصه، شوینده پودری به اندازه شوینده مایع موثر است و هیچ تفاوتی در غلظت بین این دو وجود ندارد. صرف نظر از مواد شوینده استفاده شده، می توانید حدود 25 بار شستشو با یک بسته مواد شوینده انجام دهید.

تنها تفاوت در عادات استفاده و دوز خواهد بود: توصیه می کنیم از فنجان اندازه گیری ما برای شوینده مایع و درب بسته بندی ما (یا معادل 3 قاشق غذاخوری) برای پودر شوینده استفاده کنید.