زنی با صابون ابرو تریاک لباس عروس قدیمی مادرشوهرش را شست

صابون مونتاژ شده: از پایه صابون، رشته فرنگی، می توان صابون ابرو تریاک ایجاد کرد. در واقع، به لطف یک دستگاه، نودل های صابونی با یک ماده فعال مغذی مانند روغن آرگان، روغن بادام شیرین یا کره شی، و یا یک ماده فعال مرطوب کننده مانند شیر بز، الاغ، یا و رنگ یا رنگ مخلوط می شوند.

و یک عطر یا یک اسانس. اینگونه است که در فروشگاه می توانید صابون شی باتر معطر و رنگی پیدا کنید. این تکنیک به یک پایه صابون کلاسیک (مثلاً Savon de Marseille یا Aleppo) مواد فعال اضافه می کند که بسته به نوع پوست، صابون را نرم تر می کند.

صابون گلیسیرین: صابون گلیسیرین یا melt & pour یک فرمول صابون غیر معمول است زیرا می توان پایه صابون را ذوب کرد و به سادگی به آن اضافه کرد.

صابونصابون گلیسیرین مانند یک صابون سرد کلاسیک، یعنی مخلوطی از روغن یا کره و سودا ساخته می شود. برای اینکه بتوان پایه صابون را ذوب و دوباره ذوب کرد، لازم است الکل، گلیسیرین (خلاصه استخراج شده از فرآیند تولید صابون های داغ مانند ساون د مارسی)، آب شکر اضافه شود.

هنگامی که این خمیر صابون آماده و شفاف شد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را ذوب کرده و به آن اضافه کنید: آلوئه ورا، روغن ها، کره ها، رنگ ها، عطر، اسانس، لایه بردار (به عنوان مثال هسته زیتون)، ماده موثره، سایر (فعال) کربن و غیره)، شیر و غیره

مزیت این پایه صابون این است که به راحتی قابل تنظیم است، با کودکان در خانه قابل انجام است و خلاقیت تقریبا نامحدودی را امکان پذیر می کند!

گلیسیرین دارای خواص فوق العاده ای است: شفابخش، مرطوب کننده، نرم کننده و آرام بخش است. بنابراین این نوع صابون برای پوست های خشک و همچنین برای پوست های پاره شده در اثر اگزما یا پسوریازیس بسیار مناسب است و همچنین امکان التیام جوش ها یا عیوب را فراهم می کند.

صابون سرد: صابون فرآیند سرد فرآیند ساده ای دارد: روغن ها یا کره ها + سودا = صابونی که به طور طبیعی حاوی گلیسیرین است. در اینجا، ما سعی نمی کنیم گلیسیرین را مانند یک صابون داغ، در یک دیگ از بین ببریم.

برای صابونی که نرم تر خواهد بود، این یک فرآیند حرفه ای تر است. پس از به دست آوردن خمیر صابون صاف می توان افزودنی ها را ایجاد کرد.

این افزودنی ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند: رنگ آمیزی، عطر، پودر، اسکراب، شیر، عسل و غیره. و بنابراین بسته به نوع پوست یا اثر مورد نظر، طیف گسترده ای از صابون های سرد وجود دارد.