ظروف یکبار مصرف دندانپزشکی که موجب مرگ زن جوانی در فرانسه شد

دستورالعمل‌های کنترل عفونت برای اطمینان از ایمنی اساسی همه طرف‌های درگیر در هر روش دندانپزشکی تنظیم شده است. این ممکن است شامل استفاده اولیه از تجهیزات حفاظت فردی، ضدعفونی و محافظت از سطوح در معرض با موانع موجود در محیط، و استریل کردن ابزار و ابزار قابل استفاده مجدد باشد، اما محدود به آن نباشد.

استفاده از ظروف یکبار مصرف دندانپزشکی پیروی از دستورالعمل های تنظیم شده برای حفظ محیط کار تمیز و ایمن ضروری است.هنگام کار مستقیم با مایعات بدن، مانند بزاق و خون، تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز است.

پاتوژن‌های منتقله از خون و پاتوژن‌های تنفسی تنها دو خطر عمده برای انجام دندانپزشکی هستند. دستکش‌های معاینه پزشکی یکبار مصرف، روکش سینی و پیش‌بندهای بیمار تنها چند محصولی هستند که به جلوگیری از انتشار میکروب‌ها و باکتری‌های مضر کمک می‌کنند.

انجام اقدامات احتیاطی بیشتر با استفاده از عینک ایمنی، ماسک‌های تنفسی N95، ماسک‌های صورت یا محافظ‌های صورت دارای رتبه ATSM، و کت‌های آزمایشگاهی یا روپوش‌های ایزوله نیز ممکن است برای برخی از روش‌ها مورد نیاز باشد. پوشش بیشتر خطر ابتلا و انتشار میکروب های بالقوه کشنده را کاهش می دهد.

ظروف

کاوشگر یک ابزار دندانپزشکی است که برای بررسی دندان ها از نظر پوسیدگی، جرم، فورکاسیون و سایر ناهنجاری ها استفاده می شود. این نام خود را به دلیل کمک به کاوش در دهان به دنبال مسائل احتمالی که ممکن است بیمار را بدون مزاحم بودن آزار دهد، به خود اختصاص داد.

فورسپس پنبه ای: این ابزار که به صورت ظروف یکبار مصرف نیز در بازار موجود است برای انتقال مواد به داخل یا خارج از حفره دهان استفاده می شود، پروب نامیده می شود.

معمولاً پنبه را می گیرد، اما می تواند برای چیزهای دیگر نیز استفاده شود! ریشه لاتین para- به معنای “به سوی” و -ceptum به معنای تصرف است. ترکیب آنها به معنای چنگ زدن به چیزی از این جهت است.

پروب پریودنتال: پروب پریودنتال یکبار مصرف برای اندازه گیری عمق پاکت پریودنتال بر حسب میلی متر استفاده می شود.

ریشه یونانی “peri-” به این معنی است که چیزی به استخوان یا بافت اطراف دندان مربوط می شود، بنابراین می تواند به شما یادآوری کند که این ابزار با نگاه کردن به جایی که لثه ها از دندان خارج می شوند و اینکه آیا وجود دارد یا خیر، سلامت ناحیه دهان را ارزیابی می کند. عفونت موجود

ظروف یکبار مصرف دندانپزشکی خیس کردن دندان مصنوعی کاغذی قابل کمپوست: این ظروف پروتز کاغذی از 100% PLA ساخته شده اند یک منبع تجدید پذیر گیاهی که به طور مستقل تایید شده است که در 12 هفته خراب می شود به سادگی در زباله پرتاب می شود.

این ظروف خرد نمی‌شوند و خیس نمی‌شوند و می‌توان آنها را با اقلام سرد یا گرم استفاده کرد. دارای طرح نوار برگ سبز است تا بتوانید تعهد خود را به پایداری نشان دهید.

این ظروف دارای عایق عالی، مقاومت در برابر نشتی هستند و پتانسیل میعان را کاهش می دهند. یک لبه پهن استحکام بسیار خوبی برای ظرف فراهم می کند و می تواند بارهای سنگین را تحمل کند.

ایده آل برای تاسیسات بزرگ با گردش زیاد یا استفاده بالینی هنگام خیساندن یا تمیز کردن دندان مصنوعی بیمار. جایگزینی سازگار با محیط زیست “سبز” برای حمام های مصنوعی فوم و پلاستیکی.