لامپ کم مصرف سقفی مانع هک شدن مودم وایرلس شما می شود

از لامپ کم مصرف سقفی می توان برای ایجاد یک نقطه کانونی، کمک به عمق بخشیدن به فضاهای خالی و یا به عنوان مکمل اضافی برای خود دکوراسیون استفاده کرد.

یکی از مزایای اصلی چراغ های رومیزی این است که ارتفاع آنها اغلب کمتر از 32 اینچ است. این اندازه جمع و جور و کوچک به شما اجازه می دهد تا یک چراغ رومیزی را تقریباً در هر جایی که می خواهید قرار دهید، بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند.

همچنین انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله رنگ ها، شکل ها و اندازه های مختلف، و همچنین در بسیاری از سبک های ذکر شده در بالا. تنوع بسیار زیاد گزینه ها، یافتن لامپی را آسان می کند که به خوبی با بقیه لهجه های خانه شما کار کند.

عیب اصلی این نوع لامپ این است که مقدار نوری که ارائه می دهد بعید است برای روشن کردن کل فضا کافی باشد. بنابراین، چراغ‌های رومیزی معمولاً فقط به عنوان یک لهجه یا چراغ مطالعه مفید هستند.

لامپ

بسته به اتاق و فعالیت‌هایی که در آن منطقه انجام می‌شود، احتمالاً به منابع نور اضافی نیاز خواهد بود.

لامپ های کف: لامپ های کف هم کاربردی و هم تزئینی هستند، اما عموماً به عنوان نور اضافی در قسمت نشیمن خانه شما یا به عنوان لهجه ای برای اتاق دیگر عمل می کنند.

در حالی که آنها اغلب در کنار قطعات بزرگ مبلمان استفاده می شوند، این نوع لامپ می تواند اهداف زیادی را انجام دهد. شاید رایج ترین استفاده صاحبان خانه این باشد که یک چراغ کف در گوشه اتاق قرار دهند تا به نورپردازی برجسته به آن فضا کمک کند.

مشابه سایر انواع لامپ های موجود در این لیست، متوجه خواهید شد که هر کدام دارای پتانسیل ارائه ویژگی های خاصی برای عملکرد بیشتر آن هستند.

ویژگی های رایج عبارتند از: میزهای سینی، کلید روشن و خاموش خودکار یا لمسی، بازوها را تاب دهید
چراغ مطالعهاز بین انواع مختلف لامپ، این گزینه معمولاً بزرگترین است و بیشترین فضا را اشغال می کند، به خصوص اگر مدل سه پایه با پایه های کشیده را انتخاب کنید.

جدا از میزان فضایی که اشغال می‌کنند، یکی از معایب اصلی لامپ‌های کف این است که در صورت قرارگیری نامناسب ممکن است مانع دید شما از چیزی یا شخصی در اتاق شوند.