مایع ظرفشویی تاژی که می توان مانند بنزین در ماشین از آن استفاده کرد

تمیز کردن برس و شانه مو با مایع ظرفشویی: بقایای محصولات آرایش مو مانند موم مو و موس را با محلولی سبک از چند قطره مایع ظرفشویی همراه با آب گرم مبارزه کنید.

همچنین می توانید از مایع ظرفشویی تاژ به عنوان شامپو استفاده کنید. برای کسانی که با کشک های چرب سر و کار دارند، به سادگی مقداری از مایع ظرفشویی را به اندازه یک سکه روی موهای خود بمالید، کف کنید، سپس با شامپوی معمولی خود بشویید.

جلا دادن جواهرات به درخشش اولیه خود: جواهرات ما با استفاده مکرر کثیفی را جمع آوری می کند و در نتیجه لوازم جانبی کدر یا کدر به نظر می رسد.

برای صیقل دادن جواهرات در خانه و بازگشت آن به درخشش اولیه، بخش کوچکی از مایع ظرفشویی را با آب مخلوط کنید و جواهرات را به مدت 5 تا 10 دقیقه خیس کنید. در صورت لزوم، از مسواک برای پاک کردن لکه های سرسخت استفاده کنید.

مایع

از شر مگس میوه خلاص شوید: مگس‌های میوه جذب میوه‌های تازه می‌شوند و آنها را به آفات مکرر در آشپزخانه تبدیل می‌کند. برای اینکه این مگس های مزاحم را از منبع غذایی خود حذف کنید و از غذا و سلامت خانواده خود محافظت کنید.

3 قطره مایع ظرفشویی را به یک کاسه سرکه اضافه کنید و روی پیشخوان آشپزخانه بگذارید. مگس‌های میوه در این محلول به دام می‌افتند و غرق می‌شوند و از رشد مگس و حمله به میوه شما جلوگیری می‌کنند.

از مه شدن عینک جلوگیری کنید: تمیز کردن عینک های مه آلود یا عینک آفتابی می تواند یک چالش باشد. استفاده از مایع ظرفشویی می تواند به از بین بردن اثر انگشت، فیلم و بخار کمک کند تا عینک شما شفاف شود.

یک قطره مایع ظرفشویی را روی لنز بمالید سپس با یک پارچه نرم بدون آبکشی پاک کنید. فیلم از مایع از ظاهر شدن مه جلوگیری می کند.

چرخ های خود را تمیز کنید: گرد و غبار ترمز و کثیفی های فشرده می تواند یک چالش واقعی برای حذف از چرخ های ماشین باشد. با این حال می توان از مخلوط آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده کرد تا این کثیفی به راحتی پاک شود. به سادگی با یک برس آبشستگی پاک کنید.