مردی با صابون ضد جوش علاج از جوش آوردن رادیاتور ماشینش جلوگیری کرد

صابون بیتیم: صابون بیتیم از برگ های درخت بیتیم به دست می آید و به عنوان نوشدارویی شناخته می شود. صابون بیتیم ریزش مو را کاهش داده و از ایجاد شوره سر جلوگیری می کند.
صابون ضد جوش علاج که حاوی ویتامین هایی است که در هیچ شامپویی یافت نمی شود، با استفاده از 7 تا 8 ماه موهای کاملاً براق، ابریشمی، قوی و بدون شوره را نشان می دهد.

افرادی که می خواهند نتایج قطعی بگیرند باید به طور مرتب از صابون بیتیم استفاده کنند. صابون Bıttım که می توانید از آن به عنوان شامپو استفاده کنید نیز به فرم گرفتن موهای مجعد کمک می کند.

با ماساژ پوست سر اعمال می شود. صابون Bıttım تولید شده به روش پرس سرد به دلیل 100% دست ساز و طبیعی بودن هیچ عارضه ای ندارد.

صابون

صابون لورل هاتای: صابون لورل هاتای یکی از صابون های با فواید فراوان است. صابون لورل که به عنوان منبع شفای بسیاری از بیماری ها نشان داده شده است، روغنی است که از میوه درخت لور به دست می آید. صابون لورل هاتای قرن هاست که استفاده می شود.

صابون لور هاتای خاصیت میکروب کشی نیز دارد. صابون لورل هاتای که جزو ترجیحات کسانی است که خشکی پوست را تجربه می کنند، جزو با ارزش ترین صابون ها است. با اثر لایه بردار خود منافذ را تمیز کرده و در نتیجه پوست را صاف تر نشان می دهد.

صابون لورل هاتای از روغن لور واقعی تهیه شده و فاقد هرگونه مواد شیمیایی است. قیمت صابون لور معمولا به درصد روغن لورل مصرفی بستگی دارد. قیمت محصولات 110 گرمی ما از 9.90 لیر لیر شروع می شود و با توجه به میزان روغن و مقدار صابون متفاوت است.

صابون شیر الاغ: صابون شیر الاغ صابونی است که توسط متخصصان مراقبت از پوست توصیه می شود. از نظر ترکیبات، نزدیکترین شیر به شیر مادر است.

با خاصیت رطوبت رسانی و بازسازی سلولی به درخشندگی پوست شما می افزاید. صابون شیر الاغ از 50 درصد روغن زیتون خالص، 33 درصد شیر الاغ، 17 درصد خاکستر بلوط و آب سدیم تشکیل شده است.

صابون شیر الاغ پوست را بازسازی می کند و چین و چروک را از بین می برد. برای استفاده برای تمام سنین مناسب است. قیمت صابون شیر الاغ از 110 گرم 9.90 لیر شروع می شود و با توجه به مقدار محصول متغیر است.