مصرف نوعی کنجد که سرطان را درمان می کند

هنگامی که اولین مورد آلرژی به کنجد در سال ۱۹۵۰ گزارش شد، آلرژن هر چیزی جز معمولی در نظر گرفته شد. از آن زمان تا کنون برتری خود را ثابت کرده است و بر جمعیت رو به رشد در سراسر جهان تأثیر می گذارد.
اما علیرغم رقابت جدی کنجد را با چی بخوریم هشت آلرژن برتر در ایالات متحده، آلرژی به کنجد هنوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به عنوان یک آلرژن اصلی غذایی در نظر گرفته نشده است.

امروزه برنامه آگاهی از آلرژن های غذایی FDA شامل هشت ماده غذایی رایج است که باعث واکنش های آلرژیک جدی می شوند.

شیر، تخم مرغ، بادام زمینی، آجیل درختی، ماهی، صدف، کلوچه زنجبیلی سویا و گندم. کانادا و کمیسیون اروپا کنجد را در فهرست مواد اصلی آلرژی زا قرار داده اند. اما در ایالات متحده، عامل حساسیت زا نتوانسته است برش را ایجاد کند.

تاد دی گرین، دکتر تاد دی گرین، استادیار اطفال، آلرژی و ایمونولوژی در بیمارستان کودکان پیتسبورگ، پیشنهاد کرد که کنجد به طور سنتی در رژیم غذایی آمریکایی ها برجسته نبوده است.

امروزه برنامه کم مصرف ترین بخاری برقی نانو آگاهی از آلرژن های غذایی FDA شامل هشت ماده غذایی رایج است که باعث واکنش های آلرژیک جدی می شوند: شیر، تخم مرغ، بادام زمینی، آجیل درختی، ماهی، صدف، سویا و گندم کانادا و کمیسیون اروپا کنجد را در فهرست مواد اصلی آلرژی زا قرار داده اند.

اما در ایالات متحده، عامل حساسیت زا نتوانسته است برش را ایجاد کند.

تاد دی گرین، دکتر تاد دی گرین، استادیار اطفال، آلرژی و ایمونولوژی در بیمارستان کودکان کنار سالنی پیتسبورگ، پیشنهاد کرد که کنجد به طور سنتی در رژیم غذایی آمریکایی ها برجسته نبوده است.

 • منابع:
  1. Sesame Allergy: A Growing Food Allergy
 • تبلیغات: 
  1. چطور از بذر برای افزایش رشد مو استفاده کنیم؟
  2. ۵ نکته درمورد سلامتی که تا به حال نشنیده اید
  3. مصرف بیش از اندازه هندوانه مردی را به کام مرگ رساند
  4. خوردن لوبیا ممکن است برای برخی افراد ناراحتی ایجاد کند