معلمی در دفتر نقاشی بزرگ دخترانه به دانش آموزانش املا گفت

نقاشی در دفتر نقاشی بزرگ دخترانه نه تنها برای دختران بسیار مفید است، بلکه شادی بخش است. کتاب های کاملی در مورد مزایای نقاشی برای کودکان نوپا نوشته شده است و بسیاری از روانشناسان از نقاشی های کودکان برای آزمایش روان کودک استفاده گسترده ای می کنند.

کسی که می داند چگونه زیبا نقاشی کند، به او احترام می گذارد. تماشای تولد یک نقاشی، حرکت دقیق دست هنرمند، نه تنها یک مزیت است، بلکه لذت بخش است

مطمئنم هر پدر و مادری برای اولین بار با دیدن «هنر» فرزندش از خود می پرسید: «شاید او هنرمند شود؟ اگر استعداد داشته باشد چه؟ بسیاری از روانشناسان می گویند که همه کودکان استعداد نقاشی دارند، اما همه حوصله رشد آن را ندارند.

دفتر

برخی از بچه ها دوست دارند نقاشی بکشند، برخی نه. اما طراحی تقریباً در تمام زندگی شخص را همراهی می کند، از مهد کودک، سپس در مدرسه، سپس در موسسه، به خصوص اگر حرفه آینده مربوط به گرافیک و طراحی باشد. و وقتی بچه ها ظاهر می شوند، ما قبلاً با آنها نقاشی می کنیم.

هر کودک زمانی که می خواهد نقاشی کند دوره متفاوتی دارد و مهم است که از این زمان به طور کامل استفاده کند و به او فرصت نقاشی بدهد آنچه می خواهد و چگونه می خواهد (مداد رنگی، رنگ، مداد و غیره)، بدون مزاحمت به او فشار دهید. آموزش دادن .

نشان دهید که چگونه نقاشی کنید و چه اتفاقی می افتد، حتما به کودک کمک کنید تا نتیجه را ببیند، احساس کند که در حال موفقیت است. و مهم نیست که او هنرمند نمی شود، اما مهارت های لازم را برای کار با مداد، رنگ، قلم مو ایجاد می کند که در آینده برای او بسیار مفید خواهد بود.

در تمام مراحل کارتان، آن را به هرکسی که می توانید نشان دهید. شما به بازخورد نیاز دارید. درخواست مشاوره و انتقاد کنید. این مفید است.

اولاً، افراد دیگر، به‌ویژه متخصصان، واقعاً می‌توانند آنچه را که شما نمی‌بینید، ببینند و توصیه‌ها یا توصیه‌های مفیدی ارائه دهند. ثانیاً، شما یاد می گیرید که انتقاد را به اندازه کافی و بدون درد و رنج درک کنید، تا بیشترین بهره را از آن ببرید و یاد بگیرید که چیزهای بیهوده را نادیده بگیرید.

اگر فقط در دفتر نقاشی بکشید، و سپس در یک لقمه پروژه خود را به دنیا نشان دهید، شاید واکنش آن شما را شگفت زده کند و بینندگان و خوانندگان شما چیزی کاملاً متفاوت از آنچه شما می‌خواستید به تصویر بکشید، ببینند. پس ایمن بازی کنید کار خود را حداقل در شبکه های اجتماعی نشان دهید.