چرم سقف ماشین در ساخت بدنه ی فضاپیماها کاربرد دارد

برای اینکه چرم سقف ماشین شما گران، قابل ارائه و تازه به نظر برسد، باید به دقت از آن مراقبت و نظارت کنید.

حتی خراش‌ها و کثیفی‌های کوچک نیز می‌توانند ظاهر و تصور کلی فضای داخلی خودرو را خراب کنند. مستر سار تمامی امکانات را برای نظافت و ترمیم تودوزی چرمی دارد.

ویژگی های پاکسازی و ترمیم پوست در داخل خودرو: در حین کارکرد خودرو، روکش داخلی به تدریج فرسوده شده و ظاهر خود را از دست می دهد.

تمیز کردن حرفه ای چرم داخلی ظاهری تازه از اثاثه یا لوازم داخلی را تضمین می کند و عمر روکش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

چرم

برای تمیز کردن و مراقبت از فضای داخلی، فقط از مواد حرفه ای ویژه ای استفاده می شود که برای نوع خاصی از پوست طراحی شده اند. این امر حفظ ساختار پوست، ترمیم و حفظ رنگ را تضمین می کند.

وجود خراش، خراش، سوراخ و غیره. آسیب جزئی مهم نیست و می توان فضای داخلی را بدون انقباض بازسازی کرد. این امر از طریق ابزار و تجهیزات ویژه ای به دست می آید که باعث ترمیم کامل روکش چرمی غیر قابل تشخیص از اصلی می شود.

آلوده ترین سطح و در معرض ساییدگی روکش چرمی فرمان است. برای حفظ یک تجربه رانندگی راحت، لازم است به طور دوره ای روکش چرمی فرمان را تمیز و بازیابی کنید. گاهی در حین پاکسازی معلوم می شود که پوست علاوه بر آلودگی، دارای آثاری از عفونت های قارچی نیز می باشد.

محصولاتی که کارمندان ما استفاده می کنند می توانند روکش های چرمی را ضد عفونی کنند و از شر چنین آسیبی خلاص شوند اما فقط در صورتی که عفونت هنوز زمان نداشته باشد که بر وضعیت پوست تأثیر جدی بگذارد.

امروزه نظافت چرم داخل خودرو از دریم اتو با حفظ کیفیت در سطح اروپا قیمت مناسبی دارد. مشتریان ما به طور مداوم در مورد نتایج عالی خدمات ما اظهار نظر می کنند.

برای ما، ماشین چیزی بیش از یک وسیله حمل و نقل است، ما واقعا دوست داریم که آنها را نه تنها اسب های کار کاربردی، بلکه تزئینات خیابانی نیز بسازیم.

ما علاوه بر مولفه زیبایی شناختی، به کاربردی بودن کار، اعمال محصولات خاص روی خودرو، از بین بردن تمیزی آن و افزایش دوام توجه ویژه ای داریم.