کشف سیب درختی زرد تازه در یخچال های قطب شمال

فواید سیب درختی زرد برای بدن انسان بسیار زیاد است. سیب یکی از خوشمزه ترین و مقرون به صرفه ترین میوه هاست.

تقریباً غیرممکن است که خواص مفید سیب را برای یک شخص بیش از حد تخمین بزنیم: این یک گنجینه واقعی از ویتامین ها و عناصر ریز است که تعادل آن در بدن به جوان سازی آن کمک می کند و اساس ایمنی قوی است.

سیب برای همه افراد مفید است هم افراد سالم و هم کسانی که از بیماری های مختلف رنج می برند. سیب های تازه چیده شده سرشار از ویتامین هستند.

بیایید بفهمیم که ویتامین ها و مواد معدنی سیب چه فوایدی دارند: ویتامین A موجود در سیب 50 درصد بیشتر از پرتقال است، این ویتامین به محافظت در برابر سرماخوردگی و سایر عفونت ها کمک می کند و بینایی را خوب حفظ می کند.

ویتامین G یا B2 در سیب بیشتر از هر میوه دیگری است. این ویتامین “ویتامین اشتها” نامیده می شود و هضم و رشد طبیعی را تضمین می کند، یکپارچگی سیستم عصبی را حفظ می کند.

سیب

ویتامین C: یک سیب ترش یک چهارم نیاز روزانه به ویتامین است. بهترین دارو برای پیشگیری از بیماری های عفونی، بری بری و کم خونی، عنصری ضروری در سنتز کلاژن، تنظیم لخته شدن خون، عادی سازی عروق خونی است.

به لطف ویتامین C، سیب اثر ضد التهابی دارد. ویتامین C تأثیر مفیدی بر سیستم ایمنی دارد، دیواره رگ‌های خونی را تقویت می‌کند، نفوذپذیری آن‌ها را در برابر سموم کاهش می‌دهد، تورم را تسکین می‌دهد و باعث بهبودی سریع پس از یک بیماری طولانی مدت می‌شود.

پتاسیم: این عنصر کمیاب یک ادرارآور خفیف است. این به تسکین تورم بدن کمک می کند، محتوای مایع را تنظیم می کند و عملکرد کلیه ها را عادی می کند.

آهن بهترین دارو برای کم خونی است. علاوه بر این، کیفیت متمایز آهن موجود در سیب قابلیت هضم بیولوژیکی خوب آن است. سیب های غنی از آهن به ویژه برای کودکان و زنان باردار مفید هستند.

فسفر: به طور موثر فعالیت مغز را تحریک می کند و یک عنصر ضروری برای از بین بردن بی خوابی است. روی کمک بزرگی در تقویت سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر این، روی به کاهش وزن کمک می کند.

پکتین ها: بدن را در برابر نمک های فلزات سنگین، مواد سمی و رادیواکتیو (مخصوصاً برای کارگران در صنایع خطرناک نشان داده شده) مقاومت می کند و همچنین کلسترول اضافی را از کبد خارج می کند.

ید: مقدار آن در سیب بسیار بیشتر از هر میوه دیگری است (سیب بعد از غذاهای دریایی از نظر ید در رتبه دوم قرار دارد)، یک پیشگیری کننده عالی برای بیماری های تیروئید.

هر چه سیب بیشتر دروغ بگوید، ویتامین های کمتری وجود دارد. بهتر است از میوه های تازه به شکل طبیعی یا رنده شده روی رنده درشت استفاده کنید.

مفیدترین آنها سیب های کوچک، ترش و وحشی است. آنها ده برابر بیشتر از میوه های براق حاوی مواد مغذی هستند. البته سیب تازه مفیدترین است، اما حتی در طی عملیات حرارتی ارزش غذایی و انرژی خود را از دست نمی دهد.