کودکی با آلو سیاه تازه توانست کروکدیل غول پیکری را شکار کند

آلو سیاه تازه نوعی دیگر از آلو ژاپنی است که دارای گوشت زرد روشن و پوست تیره و قرمز مایل به بنفش است.

این میوه دراپه هنگام گاز گرفتن در گوشت سفت آن بسیار آبدار است. این آلوهای بیضی تیره اندازه متوسط تا بزرگ هستند و یکی دیگر از انواع محبوب برای خوردن تازه هستند.

برای دانستن اینکه آیا این نوع آلو سیاه برای خوردن رسیده است، میوه را به آرامی فشار دهید. اگر فقط کمی نرم باشد برای خوردن آماده است.

اگر آلو سیاه هنوز سفت و نارس هستند، می توانید آنها را در کیسه کاغذی در دمای اتاق قرار دهید تا زمان رسیدن سریعتر شود. آلوهای «زیبایی سیاه» تعادل بسیار خوبی از شیرینی دارند و تنها نکاتی از ترشی آن وجود دارد.

آلو

آلوهای Black Splendor مطابق با نام خود هستند آنها طعم شیرین فوق العاده ای دارند. پوست این آلوهای شیرین بنفش تیره است و پوشش مومی آن ظاهری دودی به آنها می دهد.

گاز زدن به این میوه های هسته دار خوشمزه، گوشت قرمز تیره ای را نشان می دهد که گودال بزرگ وسط را می پوشاند. یکی از زیبایی‌های آلو «بلک اسپلندر» این است که تنوع زیادی از آلو دارد که در اوایل فصل می‌رسند. لکه‌های ترشی پوست سیاه همراه با شیرینی گوشت چغندر رنگ این آلوها را متنوع می‌کند.

یکی دیگر از انواع آلو سیاه شیرین، رقم «الدورادو» است. حتی با وجود گوشت سفت کهربایی رنگ، این آلو طعم شیرینی دارد.

این نوع آلو یک همه کاره عالی است زیرا یکی از متنوع ترین انواع آلو سیاه است که می توانید پرورش دهید. گوشت سفت و پوست تارت در پخت و پز و پخت خوب است. گوشت بسیار شیرین و آبدار آن نیز این آلو را به یک آلو عالی برای میان وعده تبدیل می کند.

کهربای سیاه: نوع آلو کهربا سیاه نام خود را از پوست سیاه و کمی ترش و گوشت آبدار کهربایی رنگ گرفته است.

در مقایسه با سایر آلوهای با پوست تیره، “Black Amber” دارای گوشتی سفت و طعمی خاص است. آلوهای گرد به دلیل پوشش مومی شکلی که اکثر انواع آلو را می پوشاند ظاهری مایل به آبی دارند.

این رقم آلو معمولاً برای خوردن در اواسط تا اواخر تابستان رسیده است. می توانید از این آلو در آشپزی استفاده کنید زیرا گوشت سفت و طعم ترش شیرین آن به بسیاری از غذاها طعم و بافت می بخشد.