کودکی بخاطر حوله سفید هتلی خانواده‌ اش را ترک کرد

حوله هتلی شبیه ملحفه های حمام هستند. اندازه حوله هتلی بزرگتر از حوله های معمولی است. هنگام نشستن در اسپا، سطح وسیع تری برای پوشاندن بدن شما لازم است.

بهترین ماده برای حوله سفید هتلی پنبه است. حوله های اسپا نیز ضد سفید کننده هستند و می توان از آنها در شرایط سخت استفاده کرد. رنگ نیز یک فاکتور مهم برای حوله های آبگرم است. رنگ سفید روی حوله آبگرم محبوب ترین رنگ است.

حوله های ساحلی عمدتاً حوله هتلی با اندازه بزرگتر هستند که در آنها طرح ها و رنگ ها وجود دارد. ابعاد حوله ساحلی 30 اینچ در 56 یا 58 اینچ می باشد.

رنگ سفید هنگام ساخت حوله ساحلی مطلوب نیست زیرا تمایل بیشتری به جذب کثیفی دارد و تمیز کردن آن سخت تر می شود.

حوله

آنها به ضخامت یک حوله معمولی حمام نیستند. مواد سبک بهترین است زیرا به سرعت خشک می شود.

حوله های ساحلی دارای کیفیت دفع شن و ماسه هستند. مواد معمولا میکروفیبر است. حوله های ساحلی با ویژگی های دفع شن و ماسه به عنوان حوله تسالات نیز شناخته می شوند.

بر خلاف انواع دیگر حوله ها، بهترین ماده برای حوله حیوانات خانگی میکروفیبر مصنوعی است. این ماده برای خشک کردن حیوان خانگی شما پس از دوش گرفتن بسیار مهم است.

در حالی که سایر حوله های نخی برای پوست انسان بهترین هستند، میکروفیبر مصنوعی بهترین کار را برای حیوانات خانگی دارد. اندازه حوله حیوان خانگی بسته به حیوان خانگی شما متفاوت است. با این حال، حوله حیوانات خانگی با اندازه متوسط ایده آل در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این، قرار دادن حوله حیوان خانگی روی حیوان خانگی خود از سردی هوای آن ها جلوگیری می کند. اگر حیوان خانگی در خانه دارید آن را از دست ندهید.احتمالاً قبلاً نام «شامی» را شنیده‌اید، که روشی برای هجی کردن نحوه تلفظ مردم «شاموی» است. اینها پارچه های بسیار نرم و میکروفیبر هستند که برای تمیز کردن و صاف کردن سطوح حساس طراحی شده اند. به سطوحی مانند لنزهای عینک، صفحه نمایش کامپیوتر یا نمای بیرونی ماشین خود فکر کنید.