کیف مارک دیزلی که در ساخت بدنه ی موتور دیزلی استفاده شد

یک کیف مارک دیزل می تواند انتخاب مناسبی برای مسافران برای بسته بندی تمام وسایل ضروری باشد. حیرت زده! برای کدام نوع کیف خرید کنیم؟

خواه برای دانشجویان، متخصصان شاغل، بچه ها، مردان، زنان باشد، بازار پر از انتخاب های فراوان است. گاهی اوقات، انتخاب یکی که با پیش نیازهای شما مطابقت دارد دشوار خواهد بود. دچار تلاطم نشوید! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

انواع کیف: ما در این دوره دیجیتال هستیم که همه می خواهند به سفرهای کاری و تعطیلات بروند. برای اینکه همه چیز به کارتان بیاید، فهرستی از 70+ نوع کیف برتر را با هفته‌ها کار تحقیقاتی، با اشاره به پورتال‌های آنلاین، نظرات، رتبه‌بندی‌ها، بازخورد مشتریان و موارد دیگر تنظیم کرده‌ایم. چرا صبر کنیم؟ اجازه دهید اکنون به موضوع بپردازیم!

کوله پشتی ها دارای دو بند شانه ای هستند و به گونه ای طراحی شده اند که در پشت قرار می گیرند و به شما امکان استفاده از هندزفری را می دهند.

کیف

آنها معمولاً کوچک تا متوسط هستند و به گونه ای طراحی شده اند که تمام وسایل اضافی که ممکن است برای محل کار یا مدرسه به آن نیاز داشته باشید را داشته باشند.

کوله پشتی های بسیار بزرگ توسط مسافرانی که در سراسر جهان کوله گردی می کنند استفاده می شود. کوله پشتی نیز نامیده می شود.

کیسه های بشکه دارای انتهای دایره ای یا بیضی شکل با بدنه های استوانه ای هستند. آنها دو بند شانه دارند و ممکن است یک بند بلند نیز داشته باشند. این کیف ها اغلب بزرگتر هستند و برای مسافرت، ورزش و باشگاه مناسب هستند.

سبد انواع کیف: کیف های سبدی از عصا یا حصیری ساخته می شوند و معمولاً دارای قسمت بالایی باز و دسته های تا شانه هستند. برای حمل حوله به ساحل عالی هستند، آنها در تابستان بسیار محبوب هستند.

به کیسه های کوچک چه می گویند؟ کیف‌های کوچک یا کیف پول معمولاً کیف‌های کوچک نامیده می‌شوند. این کیف‌های مینی یا برچسب میکرو دارای بند هستند و معمولاً نسخه‌های مینیاتوری کیف‌های بزرگ‌تر محبوب در مجموعه طراحان هستند.

آنها معمولاً فقط یک تلفن، چند کارت و رژ لب دارند. یک کلاچ در مقایسه ممکن است اندازه مشابهی داشته باشد، اما بند یا دسته نداشته باشد.

اسم کیف زنانه چیست؟ در ایالات متحده به کیف زنانه کیف، کیف دستی یا به سادگی کیف می گویند. ممکن است گاهی اوقات کیفی را بشنوید که به آن کتاب جیبی می گویند، اما این اصطلاحی است که بیشتر در اواسط قرن نوزدهم استفاده می شود. کیف کلاچ کیف کوچکتری است که دسته ندارد.

بنابراین شما انواع مختلفی از کیف ها را دارید. بسیاری از این طرح‌ها می‌توانند از روی پارچه‌ها، چرم‌ها، تریم‌ها و سخت‌افزارهای مختلف تزئین شده و کاملاً متفاوت به نظر برسند.